Paní Ludmile (70let) by mohl kde kdo závidět její elán do života. V jejím věku má stále plně aktivní život, který obnáší dvě zaměstnání profesionální zahradnice a cukrářky. „Zahradník pracuje, dokud je světlo, což je občas směna na nohou až 11hodin“ říká. K potížím se zády ji před rokem přibyl problém v podobě bolesti kyčle, která se nejvíce projevovala při řízení. Řízení je pro ni nezbytnou součástí práce a nebylo možné najít polohu ve které by se noze ulevilo od bolesti. Zkoušela různá řešení, ale nic ji zcela nepomohlo. Poté podstoupila vyšetření nohy a nechala si zhotovit na míru jeden pár stélek Formthotics v jednom z našich akreditovaných pracovišť v Nedakonicích (Veronika Králíková).

Výsledek, jak sama popisuje, byl opravdu skvělý až neuvěřitelný: „Nejen, že cítím, jak se mi narovnala záda a mám pocit jako bych vyrostla, ale také jsem byla schopná absolvovat cestu do Rakouska a zpátky, bez jediné známky bolesti. Tyto vložky, budu nosit určitě dál, zase cítím naprosto výborně!“ říká Ludmila s úsměvem. Náš rozhovor zakončila zábavnou, ale zároveň ohromující historkou o tom, jak se nemohla dostat na zahradu přes zamčenou bránu, tak ji prostě přeskočila a pokračovala v práci.

Formthotics_burgundy

My bychom tímto rádi poděkovali paní Ludmile, která nám poskytla rozhovor, fotografii při její práci a recenzi našeho produktu a popřáli bychom ji, aby ji tento elán do života vydržel i nadále.